Ciao!

Mam na imię Klaudia i witam Cię serdecznie na mojej stronie Italia alla polacca.

Znajdziesz tutaj moje przemyślenia, opinie, informacje oraz porady związane z Italią, ale nie tylko…

Odkryję przed tobą Włochy jakich do tej pory nie znałeś. Zabiorę Cię ze sobą w miejsca  (geograficzne ale i gastronomiczne) powszechnie znane i uczęszczane ale również i te mniej znane ale równie piękne i ciekawe. Zahaczymy o kulinaria, bo przecież nie można rozmawiać o Italii, nie wspominając o kuchni. Nie zapominając również o sztuce czy muzyce, bo przecież to wszystko razem tworzy “la dolce vita”.

A tak właściwie kim jestem?

Jak już wiesz mam na imię Klaudia. Jestem absolwentką stosunków międzynarodowych  oraz magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. 

Moja spontaniczna przygoda z Italią rozpoczęła się dokładnie 31.12.2015 roku i trwa po dziś dzień. Pewnie się zastanawiasz, jak to się stało, że tutaj jestem. Nie, nigdy nie marzyłam, aby mieszkać w Italii, ba nigdy nie chciałam mieszkać na emigracji. Jednak jestem idealnym przykładem na to, że życie potrafi być przewrotne i zaskakujące. I to jeszcze jak!

Obecnie mieszkam w magicznej Weronie, mieście miłości, Romea i Julii. W tym momencie nie wyobrażam sobie siebie w innym miejscu niż Italia. I wiesz co? Im bardziej ją poznaję tym bardziej jej nie rozumiem, a po tych pięciu latach ciągle mnie nieustannie zaskakuje.

Bo wiesz z Włochami jest tak, że albo je się kocha albo nienawidzi. Nigdy nie potrafią pozostać obojętne.

Czym zajmuję się zawodowo?

Jestem specjalistą od marketingu społecznościowego. Stąd pomysł na italiallapolacca.com, gdzie mogę łączyć moje dwa zainteresowania Włochy i świat mediów internetowych.

Na co dzień zajmuję się web designem, tworzeniem stron internetowych w WordPress, social media marketingiem i pisaniem tekstów.

Jeżeli szukasz specjalisty od digital marketingu, dla którego szeroko pojęte social media to nie tylko praca ale również ogromna pasja, napisz!

Pomogę Ci zwiększyć zasięg i zadbam o Twój wizerunek w świecie digital. Wzmocnię Twój kontakt i dialog z idealnym odbiorcą, abyś robił więcej w krótszym czasie i na właściwych platformach.

Jestem osobą zdeterminowaną i kreatywną. Moja zdecydowana wizja sprawia, że nie kopiuję innych. Ogromna pasja do podróży, języków i ciekawość świata są najlepszą inspiracją dla moich projektów. Bodźce zbierane w świecie realnym przekształcam w emocje i przekazuję do świata internetowego.

Wyróżniam się tym, że przedkładam jakość treści i jakość odbiorców nad ich ilość.


Dziękuję, że tutaj teraz jesteś i mam ogromną nadzieję, że zawitasz tu ponownie.

A presto!